−5 %
Daļas numurs 1048869
Ražotājs WOLF 
Produktu līnija WOLF ECOTECH 75W PREMIUM
EAN numuri 5413048346156
Garantija 12 mēneši
Mazumtirdzniecības cena
11,75 €
Jūsu cena
11,20 €t.sk. PVN
9,26 €izņemot PVN
Tavs ietaupījums
0,55 €
1 l = 11,20 €t.sk. PVN
Eļļa Sintētiskā eļļa
Specifikācija BMW MTF LT-1
Specifikācija BMW MTF LT-2
Specifikācija BMW MTF LT-3
Specifikācija BMW MTF LT-5
Specifikācija CHRYSLER 4874464
Specifikācija CHRYSLER 4874465
Specifikācija CHRYSLER MS 90031-H1
Specifikācija CHRYSLER MS 9224
Specifikācija CHRYSLER MS 9417
Specifikācija FIAT 9.55550-MZ14
Specifikācija FIAT 9.55550-MZ2
Specifikācija FIAT 9.55550-SA1
Specifikācija FORD WSD-M2C200-D
Specifikācija FORD WSS-M2C200-D1
Specifikācija FORD WSS-M2C200-D2
Specifikācija FORD WSS-M2C200-D3
Specifikācija FORD WSS-M2C200-E1
Specifikācija GM 1052931
Specifikācija GM 1940004
Specifikācija GM 1940774
Specifikācija GM 9985535
Specifikācija GM 9985648
Specifikācija GM 9986105
Specifikācija GM 12345349
Specifikācija GM 12345577
Specifikācija GM 12377916
Specifikācija GM MTF BOT 0063
Specifikācija STJLR GX73-M1R564-AA
Specifikācija MB 235.17
Specifikācija MB 235.71
Specifikācija MB 235.73
Specifikācija MB 235.1
Specifikācija MB A 002 989 04 03
Specifikācija NISSAN 32001 1BY0A
Specifikācija NISSAN LV MTF-1
Specifikācija PSA 9730 A8
Specifikācija PSA B71 2316
Specifikācija PSA B71 2317
Specifikācija TOYOTA 08885-81001
Specifikācija TOYOTA 08885-81081
Specifikācija VOLVO 1161838
Specifikācija VOLVO 1161839
Specifikācija VOLVO 31280771
Specifikācija VW G 009 317
Specifikācija VW G 052 171
Specifikācija VW G 052 178
Specifikācija VW G 052 512
Specifikācija VW G 052 527
Specifikācija VW G 052 549
Specifikācija VW G 052 726
Specifikācija VW G 052 798
Specifikācija VW G 055 512
Specifikācija VW G 055 532
Specifikācija VW G 055 726
Specifikācija VW G 060 726
Specifikācija VW G 070 726
Specifikācija VW N 05279800
Specifikācija pēc API GL-4+
Viskozitātes klase pēc SAE 75W
Konteinera tips Pudele
Tilpums 1 l