Daļas numurs 8308604
Ražotājs WOLF 
Produktu līnija WOLF ECOTECH DSG FLUID
EAN numuri 5413048308604
Garantija 12 mēneši
Eļļa Sintētiskā eļļa
Specifikācija BMW 83220306816
Specifikācija BMW 83220397244
Specifikācija BMW 83220440214
Specifikācija BMW 83222147477
Specifikācija BMW 83222148578
Specifikācija BMW 83222148579
Specifikācija BMW 83222167666
Specifikācija BMW 83222409710
Specifikācija BMW 83222433157
Specifikācija BMW 83225B3AC81
Specifikācija BMW DCTF-1
Specifikācija BMW DCTF-2
Specifikācija BMW DTF 1
Specifikācija BMW FFL-4
Specifikācija BMW MTF LT-3
Specifikācija BMW MTF LT-5
Specifikācija CHERY 9009011085
Specifikācija CHERY 730DHB 7DCT300
Specifikācija CHERY 730DHC 7DCT300
Specifikācija CHERY 738DHA 7DCT380
Specifikācija CHRYSLER 68044345EA
Specifikācija DTFR 13C130
Specifikācija FERRARI TF DCT-F3
Specifikācija FIAT 9.55550-DA11
Specifikācija FIAT 9.55550-MZ2
Specifikācija FIAT 9.55550-MZ6
Specifikācija FORD F-DC
Specifikācija FORD WSS-M2C200-D2
Specifikācija FORD WSS-M2C200-D3
Specifikācija FORD WSS-M2C200-E1
Specifikācija FORD WSS-M2C218-A1
Specifikācija FORD WSS-M2C936-A
Specifikācija GM DEXRON DCT
Specifikācija GM FFL-4
Specifikācija GREAT WALL GW7DCT1
Specifikācija GREATWALL GWM7DCT450
Specifikācija HONDA MTF III
Specifikācija HYU 043002N110 WDHO1
Specifikācija KIA 043002N110 WDHO1
Specifikācija KUNLUN DCTF-7S
Specifikācija MB 236.21
Specifikācija MB 236.22
Specifikācija MB 236.24
Specifikācija MB 236.25
Specifikācija MB 239.21
Specifikācija MB 239.22
Specifikācija MB SLS A0019898603
Specifikācija MCLAREN FFL-4
Specifikācija MITS DIAMQUEENSSTF-1
Specifikācija NISSAN 999MP-6TRT00P
Specifikācija NISSAN DCT FLUID
Specifikācija NISSAN GR6
Specifikācija NISSAN GT-R R35
Specifikācija NISSAN LV MTF-1
Specifikācija NISSAN R35 SPECIAL
Specifikācija PORSCHE 000.043.20
Specifikācija PORS 000.043.207.29
Specifikācija PORS 000.043.207.30
Specifikācija PORS 000.043.210.44
Specifikācija PORS 000.043.305.63
Specifikācija PORS 971.094.307.02A
Specifikācija PORS 999.917.080.00
Specifikācija PORS 999.917.080.01
Specifikācija PORS 999.917.546.00
Specifikācija PORSCHE TF 0870
Specifikācija PSA 1618078480
Specifikācija PSA 9730 A8
Specifikācija PSA 9734 S2
Specifikācija PSA JWS 2271
Specifikācija RENAULT 7711579456
Specifikācija RENAULT 7711785243
Specifikācija REN BOT450EDC6-Speed
Specifikācija RENAULT DC4
Specifikācija RENAULT DW5
Specifikācija RENAULT DW6
Specifikācija SINOPEC DCTF-GS
Specifikācija SUZ 99000-22B27-036
Specifikācija TOYOTA JWS 2271
Specifikācija TOYOTA LF
Specifikācija TOYOTA LV 75W MT
Specifikācija TOYOTA 0888581001
Specifikācija VOLVO 1161839
Specifikācija VOLVO 32240415
Specifikācija VOLVO 32240419
Specifikācija VOLVO 1161520-7
Specifikācija VOLVO BOT341#1161838
Specifikācija VOLVO D1
Specifikācija VOLVO D2
Specifikācija VW G 052 171
Specifikācija VW G 052 178
Specifikācija VW G 052 182
Specifikācija VW G 052 512
Specifikācija VW G 052 513
Specifikācija VW G 052 524
Specifikācija VW G 052 527
Specifikācija VW G 052 529
Specifikācija VW G 052 726
Specifikācija VW G 052 798
Specifikācija VW G 055 512
Specifikācija VW G 055 524
Specifikācija VW G 055 529
Specifikācija VW G 055 549
Specifikācija VW G 060 726
Specifikācija VW G 070 726
Specifikācija VW G009317
Specifikācija VW TL 521 82
Specifikācija pēc API GL-4
Tilpums 1 l
Konteinera tips Pudele